Kullanıcı Yorumları

KULLANICI YORUMLARI

Yaklaşık olarak 1 yıldır kullanıyorum. Özellikle ilgili optik formları cihaza ihtiyaç duymadan Webcam ile okutabilmek oldukça pratik oluyor benim için. Pandemi sürecinde kapanan sınıflara bile , evlerinde veli kontrolünde çoktan seçmeli testler, denemeler uygulayabiliyor, velilerimizin Whatsapp üzerinden paylaştığı optik formların çıktılarını almadan optikleri Webcam ile okutabiliyor olmak yine oldukça keyifli. Raporlar bölümünde Rapor Türü olarak seçilen kategoriler de sınav analizleri için bizlere kolaylık sağlıyor hiç şüphesiz ve diğer ayrıntılar. Çok memnunum, teşekkürler.

MUHAMMED TALHA CANSIZMATEMATİK ÖĞRETMENİ - MAKBULE SÜLEYMAN ALKAN ORTAOKULU

Çok güzel bir program, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

RAHMİ ÜNEREĞİTİMCİ - VALİDE SULTAN

Sistem çok güzel özellikle mesaj sistemi ile direk sonuçların ailelere gönderilmesi bizim için çok büyük avantaj. En büyük dezavantajı mobil uygulamasının olmaması. Tarattığımız sınavların raporlarını görüntülemeyi veya optik okuma işlemlerini mobilden yapabilirsek çok daha güzel olacaktır. En kısa zamanda pc ye indirdiğimiz uygulamanın mobilde de açılacak şekilde düzenlenmesi uygulamanın çok büyük avantajı olacaktır.

M.ENES ÖZLERÖĞRETMEN - KURS MERKEZİ

Alırken o kadar tereddüt ettim ki ciddi endişeler yaşadım. Ancak günümüzde ister bireysel olarak ister kurumsal olarak çalışan herkes için o kadar pratik bir program ki.Kurulumu için düzenlenen sistem her şeyin en kolay şekilde yüklenebilmesi ve kullanılabilmesi, en ufak bir tereddüt ve sıkıntı yaşatmadan uygulamanın kullanılabilmesi tüm işleri kolaylaştırmaktadır. Almayı düşünenlere bire bir kullanan biri olarak tavsiyemdir ki hemen alın. Aklınızda tek bir şüphe olmasın. Uygulamayı hazırlayan ve bizlere sunan herkesin eline emeğine sağlık. Hızır gibi yetiştiniz. Çok teşekkürler.

AYSEL YEŞİLOVAKURUCU - TURUNCU ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

Her öğretmende bu veya buna benzer bir eğitim materyali mutlaka bulunmalı. Tüm meslektaşlarıma tavsiye ediyorum.

AHMET AYTİMURTÜRKÇE ÖĞRETMENİ - MERAM TOKİ İHO

Ürün mükemmel ve hatasız okuyor yerki kodlamada öğrenci saçmasapan şeyler yapmış olmasın. 8 sınıf öğrencilerimde haftalık öğrendiklerini quiz ile geri dönüşünü yapıyorum. Geçen yıl el ile kim kaç tane yaptı sıralama yap inanın zaman kaybı imiş. Sınav okumak 2 dakika rapor almak 10 saniye. Teşekkürler testokur

SELÇUK İNCEMATEMATİK ÖĞRETMENİ - ÖZEL ÇAN SINAV ORTAOKULU

Birçok yerde gördüğümüz o pahalı optik okuyuculara karşın içeriği sistemi ve uygun fiyatıyla testokur çok kullanışlı. Kurulumu kolay Kullanımı kolay ve istediğimiz tüm raporlamayı bize sünüyor. Bir eğitimci olarak ihtiyaç duyduğumuz her şeyi karşıladı. Teşekkürler …

TUĞBA ÇEVİKÖğretmen/müdür - VİP AKADEMİ

ÇOK BASİT. KULLANMAK İÇİN BİLGİSAYARI ÇOK İYİ BİLMENİZE BİLE GEREK YOK. ÇOK KULLANIŞLI VE ÇOK HIZLI. SINAVI ANINDA OKUT SONUÇLARI AL ANALİZLERİ İNCELE. ÖĞRENCİ EKSİKLERİNİ BELİRLE.HATTA SINAV SONUÇLARINI MESAJ İLE ANINDA YOLLA. 20Lİ 30LU TARAMA SINAVLARI DENEMELER VE DAHA FAZLASI. BİR DÖNEMDE 2 SINAV ONLARCA TARAMA SINAVI VE DENEMELER YAPTIM. YORULMADAN ZAHMETSİZCE OKUDUM. BİR ÖĞRETMEN İÇİN ÇOK GEREKLİ.

ERDOĞAN ERMİSKETÖĞRETMEN - ŞEHİT HİKMET BAYSAL ORTAOKULU

Yaklaşık 3 yıldır kullanıyoruz. Deneme sınavlarımızı aynı gün içinde okuyarak hızlı bir şekilde sonuçları öğrencilerimize ulaştırabiliyoruz. İşimizi kolaylaştırmanın yanında başarımızı artırmamıza da katkı sağladı. Tavsiye ediyorum.

Battal SARAÇOĞLUOkul Müdürü - Şehit Halil Balye İmam Hatip Ortaokulu

Ürün o kadar pratik ve hızlı ki.Almadan önce çok tereddütlerim vardı ama şu an en çok kullandığım mataryelim oldu.Teşekkürler.

Burçin TARIÖğretmen - Çaykent İlkokulu

Bilgisayar bilgim son derece az olmasına rağmen çok rahat kullanabildim.Teşekkürler.

Hülya ARSLANÖğretmen - Cumhuriyet İlköğretim Okulu

okuma performansı çok güzel fakat deneme sınavlarını başka yerden almamız sıkıntı oluyor.Deneme sınavı da gönderilirse iyi olacak.

Zekeriya ERSOYÖğretmen - Pirinçli İlköğretim Okulu

Okuma performansı ve raporlama sistemi gerçekten çok başarılı.Tavsiye ediyorum.

Erkan AYDEMİRÖğretmen - MEB

Denemelerimi ve sınavlarımı anında okuyup öğrencilerime bildirebiliyorum artık.Teşekkürler.

Özlem URHANÖğretmen - Milli Eğitim

Yaptığı işle fiyatı kıyaslanırsa kesinlikle övgüyü hakkediyor.Teşekkürler.

Fulya ARSLANÖğretmen - Milli Eğitim Bakanlığı

Tavsiye üzerine aldım. Dakikalar içinde tüm sınavlarımı okuyabiliyorum. Whatsapp üzerinden de sürekli destek oluyorlar. Teşekkürler…

Sedat MANÖğretmen - Uluyazı Ortaokulu

İşimi kolaylaştırdı.Başarılı.

Yusuf MEMOĞLUÖğretmen - Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu

Yeni atandığım okulda zümremden görerek aldım. Sınıfımda sürekli küçük denemeler yapıyorum, artık aynı gün içinde sonuçları okuyabiliyorum. Sonuçları sms ile velilere gönderiyorum onların da hoşuna gidiyor. Plastik malzemesi çok kaliteli değil ama pratik

Abdullah YALÇINÖğretmen - Ata İlkokulu

Kısa bir süre önce aldım beklentimi karşıladı.

Yüksel KÖROĞLUMüdür Yardımcısı - Mevlana Celaleddin Rumi İHO

Kuramamıştım internetten bilgisayarıma bağlanarak sorunumu çözdüler. teşekkürler

İbrahim KIRKILÖğretmen - Ağadeve Ortaokulu

Okuma performansı ve kullanışlılık açısından başarılı bir ürün.E-Okuldan öğrencileri otamatik çekme büyük kolaylık.Teşekkürler.

İbrahim GÖRGÖZÖğretmen - Sekiz Eylül Kemal Neşen Dömekeli Ortaokulu

İşimi kolaylaştırdı.Başarılı.

Yusuf MEMOĞLUÖğretmen - Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu

Bilgisayar bilgim son derece az olmasına rağmen çok rahat kullanabildim.Teşekkürler.

Hülya ARSLANÖğretmen - Cumhuriyet İlköğretim Okulu

okuma performansı çok güzel fakat deneme sınavlarını başka yerden almamız sıkıntı oluyor.Deneme sınavı da gönderilirse iyi olacak.

Zekeriya ERSOYÖğretmen - Pirinçli İlköğretim Okulu

1 Step 1
TestOkur Optik Okuyucu hakkında tüm düşüncelerinizi bize iletebilirsinizLütfen yorumunuzun konusunu seçin!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
WhatsApp chat