TestOkur Nedir?

TestOkur Nedir?

TestOkur Optik Okuyucu ve Ölçme Değerlendirme Sistemi, çok pahalı optik okuyucu sistemlerine alternatif olarak üretilmiş, test türündeki sınavları ve deneme sınavlarını okuyabilen, sınav verilerinizi onlarca rapor hazırlayarak anlamlı hale getiren oldukça ekonomik yeni nesil optik okuyucu sistemidir.

TestOkur donanım ve yazılım olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.
1. TestOkur Optik Okuyucu Kamera:
Montaj ve kurulum gerektirmeyen, portatif, taşınabilir ve ev-sınıf vb.. her ortamda kullanılabilen bilgisayarınıza USB ile bağlanan özel okuyucu kamera donanımıdır.

Kamera hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

2. TestOkur Optik Okuyucu Yazılımı:
TestOkur Optik Okuyucu Kamera ile uyumlu çalışan, kolay kullanım özelliğine sahip, bilgisayarınıza yüklediğiniz bir optik okuyucu programıdır.

TestOkur’u kullanmak için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur.

TestOkur Optik Okuyucu Programı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

TestOkur nasıl kullanılır, sınav tarama işlemi nasıl yapılır?
TestOkur yazılımı, özel optik okuyucu kamera ile uyumlu çalışacak şekilde optimize edilmiştir. TestOkur Okuyucu Kamera ev ve sınıf ortamında rahat kullanılabilmesi için hafif ve taşınabilir özellikte tasarlanmıştır. TestOkur okuyucu kamerayı bilgisayarınıza USB ile bağlayıp bilgisayarınıza yüklediğiniz TestOkur yazılımını kullanarak yeni bir sınav tanımlayıp cevap anahtarını oluşturun ve hemen optik formlarınızı okutmaya başlayabilirsiniz. Okuyucu Kameranın altına yerleştirdiğiniz her bir optik form 1 saniye gibi bir sürede okunacaktır. Okuma işlemi tamamlandığında sınavınıza ait onlarca rapor alarak eğitim-öğretim sürecinizi rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

TestOkur kimler için tasarlandı?
TestOkur test şeklinde değerlendirme yapan okul, eğitim kurumu ve öğretmenlerimiz için tasarlandı.

 

TestOkur ile hangi sınav türleri değerlendirilebilir?

TestOkur ile;
İlkokul – Ortaokul düzeyinde yapılan tüm çoktan seçmeli sınavlar:

– Ders Sınavları,

–  Kazanım Kavrama Testleri,

–  Deneme Sınavları (1-8 arası tüm sınıf düzeyleri için)

–  LGS Deneme Sınavları

 

Lise düzeyinde yapılan tüm çoktan seçmeli sınavlar:

–  Ders Sınavları,

–  Kazanım Kavrama Testleri,

–  TYT Denemeleri,

–  AYT Denemeleri,

 

TestOkur yazılımını herkes kullanabilir mi?

TestOkur yazılımı temel bilgisayar bilgisine sahip herkesin kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Bilgisayarınıza kolay kurulur ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Yazılımda her şey adım adım yer aldığı için kullanımı çok basittir.

Yazılıma bir defalığına sınıf ve öğrenci tanımlaması yaptıktan sonra sınav okutmak için yapmanız gereken sadece TestOkur yazılımına yeni sınav tanımlamak ve tanımladığınız sınavı okutmak. Sınav okutma işlemi bittiğinde anında okuttuğunuz sınava ait onlarca rapor alabilirsiniz.

 TestOkur’un Avantajları
TestOkur, kullanım kolaylığı sağlayacak birçok özellikle dolu. TestOkur’u avantajlı kılan özellikleri öğrenmek için burayı tıklayın…

 

%100 Müşteri Memnuniyeti ve Kolay İade

TestOkur, kullanıcılarımızın her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanmıştır. Bu anlamda bir optik okuyucudan beklediklerinizin üzerinde bir hizmet alacağınızı her türlü garanti ederiz. Memnun kalmamanız durumunda hiçbir gerekçe göstermeden kolaylıkla iade edebilirsiniz.
TestOkur Optik Okuyucu Sistemi NF Eğitim ürünleri garantisi altındadır.

WhatsApp chat